Lietuviškos platformos

Ko gero patikimiausia P2P platforma!

Paskolų Klubas atnaujino „Pakviesk draugą“ rekomendacijos programą.  Užsiregistravę per šią nuorodą ir pradėję investuoti šioje platformoje, tris mėnesius gausite po 1% premiją nuo investuotos sumos!


Palūkanos kaip medus

Šiuo metu naujiems investuotojams yra taikoma palanki skatinimo programa:  naujas investuotojas, gauna 5 Eur premiją į savo Platformoje esančią el. pinigų sąskaitą po to, kai Platformoje patvirtina savo tapatybę, sėkmingai baigia registraciją ir Platformoje investuoja bent 10 Eur. Jis taip pat gauna 1% nuo investuotos sumos per pirmas 60 dienų nuo registracijos premiją.

Užsiregistruodami per šią nuorodą, paremsite mūsų interneto svetainės išlaikymą!


Pirmoji lietuviška sutelktinio finansavimo platforma
  • Registracijos šalis – Lietuva
  • Biuras – M. Valančiaus g. 1-1,
    LT-03105 Vilnius
  • Paskolų teikimo šalis – Lietuva
  • Paskolų teikėjas (loan originator) – UAB Bendras finansavimas
  • Bankas – Paysera (visi mokėjimai tarp investuotojų ir skolininkų vykdomi tiesiogiai per asmenines Payseros sąskaitas, nepervedant jų į platformos  sąskaitą). Taigi, investuotojui būtina turėti sąskaitą Payseroje. O jei Payseros sąskaita naudojamasi ir kitais tikslais, kaip asmenine sąskaita, patogiau būtų atsidaryti papildomą sąskaitą ir Savy sistemą susieti būtent su šia papildoma sąskaita, kad investicijoms ir kitiems tikslams naudojamos lėšos tarpusavyje nesimaišytų.