Lietuviškos platformos

Ko gero patikimiausia P2P platforma!

Paskolų Klubas – didžiausia Lietuvoje tarpusavio skolinimosi platforma, jungianti žmones, kurie nori pasiskolinti geromis sąlygomis su tais, kurie gali paskolinti ir nori skolindami uždirbti. Tarpusavio skolinimo modelis nuo tradicinių finansinių įstaigų teikiamų paslaugų skiriasi didesne investicine grąža investuotojams bei pigesniu ir paprastesniu skolinimu paskolų gavėjams.

Paskolų Klubas – moderni alternatyva bankams. Platformoje galima skolintis nuo 100 iki 25 000 eurų laikotarpiui nuo 1 mėnesio iki 10 metų. Paskolų gavėjas pats pasirenka palūkanų dydį ir terminą, per kurį galės lengvai grąžinti kreditą, o Paskolų Klubas užtikrina profesionalų tarpininkavimą su investuotojais. Visas paskolos paraiškos pildymo ir gavimo procesas vyksta nuotoliniu būdu, tai yra labai paprastas, greitas ir saugus būdas pasiskolinti.

Investuotojas pats nusprendžia, kiek laiko skirs savo investicijų valdymui, siekdamas gauti norimą investicinę grąžą. Paskolinti pinigai pradedami grąžinti jau kitą mėnesį. Kiekvienam investuotojui suteikiama galimybė investuoti pasinaudojus Užtikrinimo fondu ir taip visiškai sumažinti investavimo riziką.


Palūkanos kaip medus

Finbee pažada solidžią investicijų grąžą. Vieną geriausių tarp visų Lietuvos tarpusavio skolinimo platformų. Vidutinė palūkanų norma mūsų investuotojams 2019 metais investuojantiems – į privačių asmenų paskolas – 18,5 % – į verslo paskolas – 14,7%.

Čia skolinti galite ne tik privatiems asmenims, bet ir verslui. Siekiama siūlyti paskolas tik tiems asmenims ir įmonėms, kurie bus pajėgūs vykdyti savo finansinius įsipareigojimus. 

Finbee klientų, 2019 m. pabaigoje vėluojančių sumokėti daugiau nei 90 d.: privačių klientų – vos 6,98%, verslo paskolų – 3,03%. Iš vėluojančių privačių asmenų, kurie 2016 m. nustojo laiku mokėti paskolų įmokas, išieškojome net 89% paskolų.

Paskolų gavėjai atrenkami atidžiai: tik 7 iš 100 suteikiama paskola.


Pirmoji lietuviška sutelktinio finansavimo platforma
  • Registracijos šalis – Lietuva
  • Biuras – M. Valančiaus g. 1-1,
    LT-03105 Vilnius
  • Paskolų teikimo šalis – Lietuva
  • Paskolų teikėjas (loan originator) – UAB Bendras finansavimas
  • Bankas – Paysera (visi mokėjimai tarp investuotojų ir skolininkų vykdomi tiesiogiai per asmenines Payseros sąskaitas, nepervedant jų į platformos  sąskaitą). Taigi, investuotojui būtina turėti sąskaitą Payseroje. O jei Payseros sąskaita naudojamasi ir kitais tikslais, kaip asmenine sąskaita, patogiau būtų atsidaryti papildomą sąskaitą ir Savy sistemą susieti būtent su šia papildoma sąskaita, kad investicijoms ir kitiems tikslams naudojamos lėšos tarpusavyje nesimaišytų.