Lietuviškos platformos

Ko gero patikimiausia P2P platforma!

Paskolų Klubas atnaujino „Pakviesk draugą“ rekomendacijos programą.  Užsiregistravę per šią nuorodą ir pradėję investuoti šioje platformoje, tris mėnesius gausite po 1% premiją nuo investuotos sumos!


Palūkanos kaip medus

Finbee pažada solidžią investicijų grąžą. Vieną geriausių tarp visų Lietuvos tarpusavio skolinimo platformų. Vidutinė palūkanų norma mūsų investuotojams 2019 metais investuojantiems – į privačių asmenų paskolas – 18,5 % – į verslo paskolas – 14,7%.

Čia skolinti galite ne tik privatiems asmenims, bet ir verslui. Siekiama siūlyti paskolas tik tiems asmenims ir įmonėms, kurie bus pajėgūs vykdyti savo finansinius įsipareigojimus. 

Finbee klientų, 2019 m. pabaigoje vėluojančių sumokėti daugiau nei 90 d.: privačių klientų – vos 6,98%, verslo paskolų – 3,03%. Iš vėluojančių privačių asmenų, kurie 2016 m. nustojo laiku mokėti paskolų įmokas, išieškojome net 89% paskolų.

Paskolų gavėjai atrenkami atidžiai: tik 7 iš 100 suteikiama paskola.


Pirmoji lietuviška sutelktinio finansavimo platforma
  • Registracijos šalis – Lietuva
  • Biuras – M. Valančiaus g. 1-1,
    LT-03105 Vilnius
  • Paskolų teikimo šalis – Lietuva
  • Paskolų teikėjas (loan originator) – UAB Bendras finansavimas
  • Bankas – Paysera (visi mokėjimai tarp investuotojų ir skolininkų vykdomi tiesiogiai per asmenines Payseros sąskaitas, nepervedant jų į platformos  sąskaitą). Taigi, investuotojui būtina turėti sąskaitą Payseroje. O jei Payseros sąskaita naudojamasi ir kitais tikslais, kaip asmenine sąskaita, patogiau būtų atsidaryti papildomą sąskaitą ir Savy sistemą susieti būtent su šia papildoma sąskaita, kad investicijoms ir kitiems tikslams naudojamos lėšos tarpusavyje nesimaišytų.