Užsienio platformos

Gauk 5 eurus į sąskaitą ir panaudok juos pradinei investicijai!

Prisiregistravę platformoje per šią nuorodą, gausite 5 Eur į sąskaitą, kuriuos galėsite panaudoti investavimui.


Gauk 2% nuo investuotos sumos!

Užsiregistravę per šią nuorodą, gausite premiją nuo per pirmąsias 30 dienų investuotos sumos. Premijos dydis siekia 2%, pvz. investavę 500 EUR, gausite 10 EUR premiją.


Stabili čekiška platforma investicijoms į visą pasaulį!

Bondster yra čekiška sutelktinio investavimo platforma, kurioje investuotojai gali investuoti į paskolas pirkdami teises į jau paskolų teikėjų suteiktas paskolas. Naudodamiesi platformos operatorių technologiniais sprendimais, nebankinių paskolų administratoriai turi galimybę perduoti reikalavimo teises, atsirandančias iš bet kurios kredito sutarties. Šis modelis leidžia investuotojams išpirkti jau įsipareigotas paskolas ir gauti 10-16% palūkanas. Paskolas Bondster platformoje siūlo paskolų iniciatoriai (loan originators), teikiantys verslo paskolas ar asmeninius kreditus. Toks paskolų pardavimo modelis vadinamas P2P 2.0 versija, nes vartotojai investuoja į jau išduotas paskolas, o skolininkams nereikia laukti, kol visa suma bus surinkta iš daugelio investuotojų.

Platforma įdomi tuo, kad veikia seniai, pelningai, o investuotojai uždirba tikrai gerą 13,9 proc. grąžą. Bondster platformoje galima plačiai diversifikuoti investicijas, paskirstant jas po visą pasaulį – siūlomos paskolos ne tik iš Europos (Čekijos, Bulgarijos, Lietuvos ir kt.), bet ir tokių egzotinių šalių kaip Kolumbija ar Indonezija.

 


Investavimas į Placet Group paskolas

Moncera yra nauja p2p investavimo platforma iš Estijos, turinti stiprų užnugarį – bendrovę Placet Group, jau 15 metų teikiančią įvairias vartojimo ir verslo paskolas . Placet Group veikia 3 rinkose su 7 prekės ženklais: smsmoney.ee, smsraha.ee ir laen.ee Estijoje; smspinigai.lt ir paskolos.lt Lietuvoje; credit.pl ir sloan.pl Lenkijoje.

Placet Group pradėjo veikti 2007 m. pradžioje ir 2008–2009 m. sėkmingai išgyveno ekonominę krizę. Nuo pat įkūrimo „Placet Group“ nevykdo nuostolingos veiklos, kiekvieną mėnesį jie skelbia praėjusio mėnesio finansinius rezultatus.

Moncera pateikia paskolų, išduotų skolininkams rinkoje, sąrašą. Investuotojai gali laisvai pasirinkti norimas finansuoti paskolas ir apimtį. Skirtingi paskolų tipai su skirtingais terminais ir grąža leidžia investuotojams susikurti savo investicijų portfelį pagal savo strategiją. Galite arba investuoti rankiniu būdu, naršydami po rinką, arba nustatyti autoinvestavimą, veikiantį pagal Jūsų pasirinktus kriterijus.

Vartotojai investuoja į jau išduotas bendrovės Placet Group klientams paskolas, taigi nei jiems, nei skolininkams nereikia laukti, kol visa suma bus surinkta iš daugelio investuotojų ir bus pradėtos skaičiuoti palūkanos.

 

Prisiregistruok ir gauk net 20 EUR!
 • Juridinis pavadinimas – SIA TWINO
 • Registracijos šalis – Latvija
 • Juridinis adresas – Mūkusalas Street 41, Riga, LV-1004
 • Paskolų teikimo šalys – Latvija, Lenkija, Rusija, Kazachstanas, Vietnamas
 • Paskolų teikėjai (loan originator) – Moneza
 • Bankas – AS Swedbank (Latvija)

Stabilios palūkanos už Credit Star išduotas paskolas, 1% bonusas!

Lendermarket vienoje internetinėje P2P investicinėje rinkoje investuotojus – privačius asmenis ir įstaigas – susieja su įvairių Europos šalių skaitmeninių vartotojų finansų bendrovių paskolomis.

Viskas prasidėjo nuo idėjos, kad investavimas turėtų būti lengvesnis ir naudingesnis investuotojui, nepriklausomai nuo jo buvimo vietos ar turimo kapitalo dydžio. Turėdama begalines galimybes, kurias gali pasiūlyti skaitmeninis pasaulis, Lendermarket komanda sujungė savo žinias, įgūdžius ir energiją, kad įgyvendintų idėją, kuri yra paprasta: P2P rinkos be sienų. Gimė Lendermarket!

Lendermarket yra investicinė platforma, jungianti patikimus Europos naujojo amžiaus skaitmeninės bankininkystės pramonės skolininkus su investuotojais, kurie gali pasinaudoti šia novatoriška finansavimo galimybe. Lendermarket siūlo teisingą grąžą ir investicinę aplinką, kurioje kontroliuojama rizika. Be jokių nereikalingų mokesčių, žinoma.

Vienu žodžiu, Lendermarket yra šiuolaikiška P2P rinka, skirta investuoti į vartojimo paskolas, tuo pačiu užtikrinant, kad investuotojų pinigai būtų naudojami atsižvelgiant į jų geriausius interesus.

Lendermarket savo investuotojams pristato naują turto klasę, tai yra vartojimo paskolas. Ši turto klasė yra viena iš labiausiai išskirtinių finansų pasaulio dalių dėl ribotos prieigos ir didesnės nei vidutinės grąžos. Iki šiol šiame finansinės rinkos segmente buvo galima dalyvauti tik atrinktiems investuotojams, būtent dideliems instituciniams investuotojams. Lendermarket dėka ji dabar prieinama ir jums.
 
Lendermarket – tarpvalstybinis investavimas. Nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietos, galite investuoti į vartojimo paskolas, išleistas daugelyje Europos šalių. Lendermarket partnerių tinklas nuolat plečiamas, todėl šalių skaičius, į kurias galite investuoti, didės.

iuvo-group

Iuvo-group
 • Juridinis pavadinimas – Iuvo Group OŰ
 • Registracijos šalis – Estija
 • Juridinis adresas – Narva mnt 5, Tallinn, Harju county, 10117, Estonia
 • Paskolų teikimo šalys – Bulgarija, Rumunija, Lenkija, Ispanija, Latvija, Gruzija, Rusija
 • Paskolų teikėjas (loan originator) – Easy Credit , Viva Credit , iCredit, BBG,  Fast Finance, Kviku ir kiti.
 • Bankas – Paysera

Gaukite 1% premiją nuo investuotos sumos!
 • Juridinis pavadinimas – Robocash d.o.o.
 • Registracijos šalis – Kroatija
 • Juridinis adresas – Petračiceva 4, Zagreb, Croatia, 10110
 • Paskolų teikimo šalys – Ispanija, Kazachstanas, Singapūras, Vietnamas
 • Paskolų teikėjas (loan originator) – Prestamer, RC Riga, Tez Finance
 • Bankas – AS BlueOrange Bank (Latvija)

Afranga – bulgariškos Stik Credit paskolos

Afranga.com yra labai nauja P2P skolinimo svetainė, kuri  buvo atidaryta tik 2021 m. Nors daugelis P2P platformų yra Baltijos šalyse, ši yra įsikūrusi Bulgarijoje, ir paskolas išduoda būtent šioje šalyje. Taigi, investuojant joje, praplečiamas paskolų išdavimo šalių diapazonas, didinama jų diversifikacija.

Nors Afranga.com yra nauja platforma, jos savininkas ir paskolų teikėjas Stik Credit skolinimosi versle nėra naujokas – dirba apie 8 metus. Anksčiau Stik Credit  paskolas platino per kitas – „Mintos“, „Viventor“ ir „Bondster“ platformas, tačiau dabar nusprendė turėti ir nuosavą. Stik Credit yra pelninga įmonė, jos finansiniai rezultatai buvo gana įspūdingi. 2020-uosius Stik Credit baigė rekordiniais rezultatais ir pasiekė 2,3 mln. EUR grynojo pelno, 39% daugiau nei 2019. 2021 metų pirmojo ketvirčio grynasis pelnas yra 0,66 mln.


Investicija vienai dienai – ko gero didžiausios palūkanos rinkoje!

Estijos platforma, kurios veiklos modelis skiriasi nuo visų kitų platformų – visų pirma, čia nereikia rinktis ir pirkti atskirų paskolų. Jūs nustatote tik rizikos lygį (tarp žemos, vidutinės ir aukštos rizikos paskolų), o jūsų investuojamą sumą tarp šių paskolų paskirsto pati platforma.

Antra, paskolinta suma grąžinama ir investuojama (vėl ją paskirstant tarp visų jūsų rizikos lygį atitinkančių paskolų) kiekvieną dieną. Tai reiškia, kad jūs bet kuriuo metu galite stabdyti investavimą ir išvesti jūsų investuotas ir uždirbtas lėšas. 

Naujiena – paskolos aukštomis palūkanomis milžiniškoje Filipinų rinkoje

Estijos registruota  platforma, kuri leidžia investuoti Filipinų (galimai ir kitų Azijos šalių) rinkoje per oficialiai veikiantį, licencijuotą paskolų teikėją Cashtrout Philippine.

Platforma siekia pritraukti investuotojus, siūlydama investuoti, pasinaudojant virtualiu 5000 Eur portfeliu savaitei. Tokiu virtualiu portfeliu uždirbtos palūkanos yra visiškai tikros, jas galima išsigryninti! Mes šią galimybę išbandėme, portfelis per savaitę sugeneravo 12,45 Eur palūkanas.

Sutikite, toks pasiūlymas atrodo kur kas įdomiau, nei tiesiog tokio pat dydžio bonusas už prisiregistravimą, įprastai siūlomas kitose platformose.